Obsługa spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

/
/
Obsługa spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych
Obsługa spółdzielni i wspólnot

Prawnymi aspektami związanymi z obsługa spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych zajmujemy się od wielu lat. Przez lata obsługi tych podmiotów prawnych nauczyliśmy się postępować zarówno z sprawami codziennej obsługi spółdzielni oraz z tymi, które występuje nadzwyczajnie.

To właśnie stała współpraca z spółdzielniami mieszkaniowymi pozwoliła nam wypracować własne know-how w tej często skomplikowanej tematyce prawnej.

Jako kancelaria świadczymy szeroki wachlarz usług dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych obejmujący m.in.: obsługę organów spółdzielni w tym Walne Zgromadzenia i posiedzenia Rad Nadzorczych, opracowywanie aktów porządku wewnętrznego takich jak statuty, regulaminy, uchwały etc.

Zajmujemy się również prowadzeniem i opiniowaniem spraw członkowsko-mieszkaniowych, w tym windykacją należności, procesami inwestycyjnymi (obejmującymi postępowania administracyjne, sądowo-administracyjne oraz sprawy cywilne takie jak umowy stron procesu budowlanego, umowy najmu, umowy wynikające z zarządzania zasobami spółdzielni, umowy deweloperskie, etc.).

Na każdym etapie współpracy oferujemy wsparcie merytoryczne w każdej kwestii związanej z działalnością spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Pomagamy w negocjacjach, budowaniu relacji biznesowych z partnerami spółdzielni. Nasza kancelaria prawna posiada również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego.

Obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy dwa modele współpracy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi.

  • Pierwszy oparty jest na stałej, kompleksowej obsłudze prawnej podmiotu, w ramach której wchodzą wszelkiego rodzaju aspekty prawne, z którymi spotyka się spółdzielnia bądź wspólnota mieszkaniowa.
  • Drugim modelem jest pomoc doraźna (ad hoc), w ramach której świadczymy usługi pomocy prawnej na konkretne zlecenie danej spółdzielni bądź wspólnoty mieszkaniowej.

Doświadczony zespół adwokatów

Posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw w oparciu o oba wyżej wymienione modele współpracy. Niezależnie od tego, który model Państwo wybiorą – nasz doświadczony zespół adwokatów w pełni zaangażuje się w daną problematykę prawną.

Kancelaria adwokacka w Rzeszowie

Kancelaria Baran w Rzeszowie zapewnia profesjonalną pomoc prawną. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą kancelarii.

Skontaktuj się

tel. +48 17 852 25 51
kom. +48 602 703 440
sekretariat(at)kancelaria-baran.pl

Napisz do nas