Zespół Kancelarii Baran

Kancelaria Prawna BARAN

Kancelaria

Kancelaria prawna od spraw karnych, cywilnych, gospodarczych oraz spraw frankowych.

Nasza kancelaria prawnicza funkcjonuje, opierając swoją działalność na trzech filarach:

 • Pomocy prawnej na rzecz Klientów indywidualnych
 • Obsłudze Klientów biznesowych
 • Sprawach z zakresu prawa międzynarodowego
01

Historia Kancelarii

Początki działalności naszej kancelarii adwokackiej miały miejsce 25 lat temu. Wówczas jako niewielkich rozmiarów kancelaria, postanowiliśmy rozpocząć świadczenie wysokiej jakości usług prawnych dla Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Przez cały okres funkcjonowania przyświecały nam rzeczowe i indywidualne podejście do każdego Klienta indywidualnego oraz biznesowego.

Lata rozwoju naszej działalności na rynku prawniczym wpłynęły na zdobycie doświadczenia zawodowego w takich dziedzinach jak m.in.:

02

Nasza Misja

Naszą misją jest świadczenie uczciwej, rzetelnej pomocy prawnej.

Brak schematycznych rozwiązań, wysoka merytoryka i nieszablonowe myślenie w granicach prawa – to właśnie charakteryzuje nasz zespół, który z powodzeniem towarzyszy naszym Klientom w osiągnięciu dobrze rozstrzygniętych spraw sądowych.

Każdy Klient jest dla nas ważny, o każdego interesy dbamy z takim samym zaangażowaniem, przy zachowaniu przez nas wysokiej etyki zawodowej.

Kancelaria Baran od 2014 roku podjęła się prowadzenia spraw z zakresu tematyki finansowej w tym obejmującej spory dotyczące kredytów powiązanych z walutą obcą /CHF/ z tytułu zawartych umów kredytowych.

03

Czym się zajmujemy?

Kancelaria Adwokacka Baran, świadczy kompleksowe usługi pomocy prawnej w sprawach związanymi z m.in.:

 • prowadzeniem spraw indywidualnych z zakresu prawa karnego oraz prawa cywilnego,
 • szeroko pojętą obsługą podmiotów gospodarczych (zarówno spółek krajowych oraz międzynarodowych),
 • obsługą prawną nieruchomości,
 • prawo rodzinne i opiekuńcze,
 • obsługą prawną osób, które wybrały kredyt we franku szwajcarskim,
 • prowadzeniem spraw związanych z dochodzeniem odszkodowań powypadkowych, za błędy
  medyczne, z tytułu niesłusznego skazania,
 • reprezentowania w sprawach sądowych.

Pełny zakres naszej działalności opisany został w dziale „pomoc prawna” na niniejszej stronie. Natomiast w zakładce „kredyty frankowe” znajdziecie Państwo informacje dotyczące kredytów frankowych i ofertę kancelarii, w której wskazujemy rozwiązania problemów, z którymi spotykają się nasi Klienci.

Niezależnie od sprawy zachęcamy Państwa do nawiązania z nami bezpośredniego kontaktu osobistego, telefonicznego bądź przez wiadomość e-mail. Niezwłocznie po zapoznaniu się z danym zagadnieniem podniesionym przez Państwa, nasi prawnicy udzielą rzeczowej odpowiedzi na temat dalszej procedury postępowania oraz dokonają wyceny usługi prawnej.

tel. 17 852 25 51

Kariera

Oferujemy możliwości rozwoju osobom chcącym zdobyć doświadczenie oraz wiedzę praktyczną, niezbędną do wykonywania zawodu prawnika.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Kancelarii prześlij swoją aplikację (CV wraz z listem motywacyjnym) pocztą e-mail na adres: sekretariat(at)kancelaria-baran.pl