Pomoc prawna Rzeszów

/
Pomoc prawna

Kancelaria Baran w Rzeszowie zapewnia profesjonalną obsługę w dziedzinie jaką jest pomoc prawna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Prawo karne

Prawo Karne

W zakresie usług prawnych świadczonych przez naszą kancelarię prawną znajduje się szeroko pojęta obsługa w dziedzinie prawa karnego. Posiadającym długoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie reprezentowania naszych klientów na gruncie przepisów karnych.

nieruchomości

Nieruchomości

Sprawy związane z prawnymi aspektami z zakresu rynku nieruchomości stanowią jedną z głównych specjalizacji naszej kancelarii prawnej. Długoletnie doświadczenie naszych prawników pozwala nam swobodnie poruszać się po często zawiłych aspektach związanych z nieruchomościami.

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo rodzinne i opiekuńcze

W zakresie działalności naszej kancelarii świadczymy usługi pomocy prawnej związane z prawem rodzinnym i opiekuńczym. Prawo rodzinne to szeroka dziedzina prawa obejmująca sprawy odnoszące się do relacji między małżonkami, rodzicami a dziećmi oraz kwestiami związanymi z roszczeniami alimentacyjnymi, adopcją, kuratelą, opieką czy sprawowaniem władzy rodzicielskiej.

Prawo spółek

Prawo spółek

W zakresie działalności naszej kancelarii prawnej jest prowadzenie spraw związanych z spółkami prawa handlowego. Nasi prawnicy oferują najwyższą jakość wsparcia merytorycznego w odniesieniu do wszelkich zagadnień i problemów związanych z funkcjonowaniem wszelkiego rodzaju podmiotów prawa handlowego.

Spory sądowe

Rozwiązywanie sporów sądowych

Spory to nieodzowny element prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego trudno jest zaradzić i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zwiększenie szans na wygraną wymaga pełnego skupienia się zarówno na procedurach, jak i na opracowaniu taktyki.

Odszkodowania

Odszkodowania

W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię prawną jest dochodzenie odszkodowań dla klientów oraz reprezentowanie ich w sporach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Nasz zespół adwokatów oferuje kompleksowe usługi związane z dochodzeniem należnych odszkodowań na terenie całego kraju.

Obsługa spółdzielni i wspólnot

Obsługa spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Prawnymi aspektami związanymi z obsługą spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych zajmujemy się od wielu lat. Przez lata obsługi tych podmiotów prawnych nauczyliśmy się postępować zarówno z sprawami codziennej obsługi spółdzielni oraz z tymi, które występuje nadzwyczajnie.

Mediacja i arbitraż

Mediacja i arbitraż

W zakresie działalności naszej kancelarii prawnej znajdują się również sprawy związane z arbitrażem i mediacją, które zaliczane są do konsensualnych metod rozstrzygania sporów. Na szczególne podkreślenie wymaga fakt, iż przeprowadzenie arbitrażu lub skierowanie sprawy na drogę postępowania mediacyjnego stanowi alternatywę dla niejednokrotnie długotrwałych postępowań sądowych.

kredyty frankowe

Pomoc frankowiczom

W zakresie obsługi prawnej naszej kancelarii znajduje się również pomoc osobom, które zdecydowały się na zaciągnięcie kredytu w obcej walucie. Specjalizujemy się głównie w obsłudze prawnej kredytów w frankach szwajcarskich.

Skontaktuj się

tel. +48 17 852 25 51
kom. +48 602 703 440
sekretariat(at)kancelaria-baran.pl

Napisz do nas