Kredyty frankowe i pomoc frankowiczom

Kredyty frankowe

Specjalizujemy się głównie w obsłudze prawnej kredytów w frankach szwajcarskich. Zmieniająca się rzeczywistość oraz ogromne problemy frankowiczów spowodowały, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dogłębnie przeanalizowaliśmy przedmiotową problematykę.

Pomoc w sprawie kredytów fankowych

W zakresie obsługi prawnej naszej kancelarii znajduje się również pomoc osobom, które zdecydowały się na kredyty frankowe (kredyt w obcej walucie – CHF).

Nauczeni doświadczeniem, wiemy jak skomplikowanym rozwiązaniem jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie obsługi kredytów frankowych.

kredyty frankowe

Nasz zespół prawników:

  • Wnikliwie analizuje każdą z umów naszych Klientów oraz przedstawiamy realne możliwości rozwiązania, które są korzystniejsze z punktu widzenia naszego Klienta.

Na każdym etapie obsługi prawnej:

  • Klient doskonale wie co dzieje się z jego sprawą oraz może liczyć na kompleksowe wsparcie merytoryczne naszych prawników.
    Spory z bankami należą do tych, w których klient banku często jest w gorszej sytuacji – dlatego też z naszym zespołem skutecznie walczymy z brakiem równowagi pomiędzy stronami w sporze związanym z kredytami frankowymi.

Każdą decyzję związaną z analizowanym kredytem frankowym poprzedzamy:

  • Weryfikacją z punktu widzenia zarówno aspektów prawnych oraz ekonomicznych.

Pomoc z kredytem we frankach szwajcarskich (CHF)

Dzięki stale współpracującemu z naszą kancelarią prawną zespołem do spraw finansów, jesteśmy w stanie wspólnie wypracować możliwie najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, którzy zawarli umowy o kredyty frankowe.

Nasi adwokaci znają aktualne orzecznictwo krajowych sądów powszechnych oraz wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, dotyczących kredytów we frankach szwajcarskich – zawierających klauzule niedozwolone (abuzywne). Czytaj więcej….

Wiedza i doświadczenie stanowią silne argumenty przemawiające na korzyść naszych profesjonalnych pełnomocników do spraw kredytów frankowych.

Dodatkowym walorem współpracy z naszą kancelarią prawną jest nieograniczony zasięg współpracy – niezależnie od tego gdzie znajduje się nasz Klient.
Zawsze znajdziemy optymalne drogi porozumiewania się oraz skuteczne prowadzenie powierzonych spraw.

Niezależnie od biegu postępowania, nasz zespół zaufanych adwokatów w pełni zaangażowanych w powierzone sprawy, pomoże Państwu z kredytem frankowym, zaopiniuje obowiązującą umowę oraz przedstawi możliwe rozwiązania.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE

Świadczymy usługi na każdym etapie postępowania, rozpoczynając od postępowania polubownego, przechodząc do postępowania sądowego.

ZAANGAŻOWANIE I DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie i skuteczna praktyka w prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu spraw frankowych.

TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁANIA

Nasi Klienci na każdym etapie są informowani o postępach w toczących się postępowaniach i sprawach sądowych.

KONKURENCYJNE STAWKI

Przed podjęciem sprawy informujemy Klienta o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia za świadczone usługi prawne.

 

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Baran w Rzeszowie – Kredyt indeksowany, kredyt frankowy

Kancelaria Baran w Rzeszowie zapewnia profesjonalną pomoc prawną. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą kancelarii.

Potrzebujesz konsultacji lub porady?

Zachęcamy do podjęcia z nami kontaktu w dowolnie wybranej przez Państwa formie.
Wypełnienie formularza zajmie tylko chwilkę.

sekretariat@kancelaria-baran.pl

telefon: +48 17 852 25 51

kom. +48 602 703 440