Kredyty frankowe i pomoc frankowiczom

/
/
Kredyty frankowe
kredyty frankowe

W zakresie obsługi prawnej naszej kancelarii znajduje się również pomoc osobom, które zdecydowały się na kredyty frankowe (kredyt w obcej walucie – CHF).

Specjalizujemy się głównie w obsłudze prawnej kredytów w frankach szwajcarskich. Zmieniająca się rzeczywistość oraz  ogromne problemy frankowiczów spowodowały, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dogłębnie przeanalizowaliśmy przedmiotową problematykę.

Nauczeni doświadczeniem, wiemy jak skomplikowanym rozwiązaniem jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie obsługi kredytów frankowych.

Nasz zespół prawników:

  • Wnikliwie analizuje każdą z umów naszych Klientów oraz przedstawiamy realne możliwości rozwiązania, które są korzystniejsze z punktu widzenia naszego Klienta.

Na każdym etapie obsługi prawnej:

  • Klient doskonale wie co dzieje się z jego sprawą oraz może liczyć na kompleksowe wsparcie merytoryczne naszych prawników.
    Spory z bankami należą do tych, w których klient banku często jest w gorszej sytuacji – dlatego też z naszym zespołem skutecznie walczymy z brakiem równowagi pomiędzy stronami w sporze związanym z kredytami frankowymi.

Każdą decyzję związaną z analizowanym kredytem frankowym poprzedzamy:

  • Weryfikacją z punktu widzenia zarówno aspektów prawnych oraz ekonomicznych.

Dzięki stale współpracującemu z naszą kancelarią prawną zespołem do spraw finansów, jesteśmy w stanie wspólnie wypracować możliwie najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów, którzy zawarli umowy o kredyty frankowe.

Pomoc z kredytem we frankach szwajcarskich (CHF)

Nasi adwokaci znają aktualne orzecznictwo krajowych sądów powszechnych oraz wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, dotyczących kredytów we frankach szwajcarskich – zawierających klauzule niedozwolone (abuzywne). Czytaj więcej….

Wiedza i doświadczenie stanowią silne argumenty przemawiające na korzyść naszych profesjonalnych pełnomocników do spraw kredytów frankowych.
Dodatkowym walorem współpracy z naszą kancelarią prawną jest nieograniczony zasięg współpracy – niezależnie od tego gdzie znajduje się nasz Klient.
Zawsze znajdziemy optymalne drogi porozumiewania się oraz skuteczne prowadzenie powierzonych spraw.

Niezależnie od biegu postępowania, nasz zespół zaufanych adwokatów w pełni zaangażowanych w powierzone sprawy, pomoże Państwu z kredytem frankowym, zaopiniuje obowiązującą umowę oraz przedstawi możliwe rozwiązania.

Kredyt indeksowany, kredyt frankowy

Kancelaria Baran w Rzeszowie zapewnia profesjonalną pomoc prawną z kredytem we frankach szwajcarskich. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą kancelarii.

Skontaktuj się

tel. +48 17 852 25 51
kom. +48 602 703 440
sekretariat(at)kancelaria-baran.pl

Napisz do nas