Rozwiązywanie Sporów Sądowych

Rozwiązywanie sporów sądowych

Spory to nieodzowny element prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego trudno jest zaradzić i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zwiększenie szans na wygraną wymaga pełnego skupienia się zarówno na procedurach, jak i na opracowaniu taktyki.

Reprezentowanie Klientów w sporach sądowych

Znajomość procedur z wiodących dziedzin prawa, które wchodzą w zakres działalności naszej kancelarii, pozwala nam na skuteczne reprezentowanie Klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam swoje interesy prawne. W przypadku każdej sprawy najważniejszy jest dobór odpowiedniego zespołu adwokatów, tak aby ich doświadczenie i kompetencje najlepiej odpowiadały realiom konkretnej sprawie, niezależnie od tego czy mieszczą się one w sferze wyłącznie prawa procesowego, prawa kontraktów czy jakiegokolwiek innego obszaru z naszych specjalizacji.

Postępowania sądowe i arbitrażowe

Nasza kancelaria prowadzi szereg postępowań zarówno przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, a także przed organami administracji samorządowej i państwowej oraz przed Naczelnymi Sądami Administracyjnymi.

Postępowanie podczas sporów sądowych

Wierzmy również w moc mediacji i staramy się w praktyce stosować konsensualne metody rozwiązywania sporów naszych Klientów.

Tam gdzie jest to możliwe, nasz Klient otrzymuje od nas taką informację, aby mógł na każdym etapie podjąć świadomą decyzję i abyśmy mogli wspólnie podjąć dalsze, właściwe kroki działania.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE

Świadczymy usługi na każdym etapie postępowania, rozpoczynając od postępowania polubownego, przechodząc do postępowania sądowego.

ZAANGAŻOWANIE I DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie i skuteczna praktyka w prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu sporów sądowych.

TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁANIA

Nasi Klienci na każdym etapie są informowani o postępach w toczących się postępowaniach i sprawach sądowych.

KONKURENCYJNE STAWKI

Przed podjęciem sprawy informujemy Klienta o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia za świadczone usługi prawne.

 

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Baran – Pomoc prawna w sporach sądowych Rzeszów

Kancelaria Baran w Rzeszowie zapewnia profesjonalną pomoc prawną. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą kancelarii.

Potrzebujesz konsultacji lub porady?

Zachęcamy do podjęcia z nami kontaktu w dowolnie wybranej przez Państwa formie.
Wypełnienie formularza zajmie tylko chwilkę.

sekretariat@kancelaria-baran.pl

telefon: +48 17 852 25 51

kom. +48 602 703 440