Rozwiązywanie sporów sądowych

/
/
Rozwiązywanie sporów sądowych
Rozwiązywanie sporów sądowych

Rozwiązywanie sporów sądowych w Rzeszowie jako obszar działań Kancelarii Baran.

Spory to nieodzowny element prowadzenia działalności gospodarczej, dlatego trudno jest zaradzić i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Zwiększenie szans na wygraną wymaga pełnego skupienia się zarówno na procedurach, jak i na opracowaniu taktyki.

Postępowania sądowe i arbitrażowe.

Nasza kancelaria prowadzi szereg postępowań zarówno przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, a także przed organami administracji samorządowej i państwowej oraz przed Naczelnymi Sądami Administracyjnymi.

Znajomość procedur z wiodących dziedzin prawa, które wchodzą w zakres działalności naszej kancelarii, pozwala nam na skuteczne reprezentowanie Klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam swoje interesy prawne. W przypadku każdej sprawy najważniejszy jest dobór odpowiedniego zespołu adwokatów, tak aby ich doświadczenie i kompetencje najlepiej odpowiadały realiom konkretnej sprawie, niezależnie od tego czy mieszczą się one w sferze wyłącznie prawa procesowego, prawa kontraktów czy jakiegokolwiek innego obszaru z naszych specjalizacji.

Postępowanie podczas sporów sądowych

Wierzmy również w moc mediacji i staramy się w praktyce stosować konsensualne metody rozwiązywania sporów naszych Klientów. Tam gdzie jest to możliwe, nasz Klient otrzymuje od nas taką informację, aby mógł na każdym etapie podjąć świadomą decyzję i abyśmy mogli wspólnie podjąć dalsze, właściwe kroki działania.

Pomoc prawna w sporach sądowych Rzeszów

Kancelaria Baran w Rzeszowie zapewnia profesjonalną pomoc prawną. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą kancelarii.

Skontaktuj się

tel. +48 17 852 25 51
kom. +48 602 703 440
sekretariat(at)kancelaria-baran.pl

Napisz do nas