Prawo spółek - pomoc prawna w zakresie obsługi spółek

/
/
Prawo spółek
Prawo spółek

Prawo spółek obejmuje zakres naszej kancelarii. W zakresie naszej działalności prawnej jest prowadzenie spraw związanych z spółkami prawa handlowego.

Nasi prawnicy oferują najwyższą jakość wsparcia merytorycznego w odniesieniu do wszelkich zagadnień i problemów związanych z funkcjonowaniem wszelkiego rodzaju podmiotów prawa handlowego.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowym zakresem naszej działalności w odniesieniu do poszczególnych zagadnień prawa handlowego.

Przeczytaj także o znaczących zmianach w kodeksie spółek handlowych – Czytaj więcej…

Zakładanie i likwidacja spółek

Usługi pomocy prawnej oferowane przez naszą kancelarię skierowane są zarówno do nowych przedsiębiorstw, długoletnich podmiotów gospodarczych oraz krajowych i zagranicznych korporacji. Niewątpliwą zaletą naszej kancelarii jest interdyscyplinarny zespół doradczy, który oferuje wsparcie na różnych płaszczyznach, zarówno prawnych, podatkowych oraz biznesowych.

Posiadamy niezbędne doświadczenie do reprezentowania interesów naszych Klientów oraz bazujemy na autorskim modelu działania, który pozwala nam na podejmowanie skutecznych i optymalnych działań i rozwiązań prawnych.

Przekształcenie, podział i łączenie spółek

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie zakładania oraz likwidacji spółek prawa handlowego. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu przedmiotowych procedur. Doskonała znajomość kodeksu spółek handlowych, legitymuje nas do skutecznego reprezentowania interesów naszych Klientów już od samego początku, którym jest założenie spółki.

Niezależnie od wybranego modelu współpracy – nasi klienci mogą liczyć na pełne zaangażowanie i merytoryczne wsparcie całego zespołu kancelarii prawnej. Nasi prawnicy terminowo, rzetelnie i zgodnie z wymogami prawa sporządzają wymagane dokumenty i z sukcesem realizują zamierzenia Klientów.

Przygotowywanie dokumentów dla podmiotów gospodarczych

W zakresie działalności naszej kancelarii prawnej znajdują się również sprawy związane z przekształceniem, podziałem i łączeniem spółek prawa handlowego. Zagadnienia te niejednokrotnie stanowią nieodzowny element funkcjonowanie pewnych grup przedsiębiorstw, bądź mogą wystąpić w odniesieniu do każdej z istniejących spółek w chwili obecnej.

Niezwykle istotna jest znajomość i doświadczenie przy stosowaniu przepisów, szczególnie z zakresu prawa handlowego. Kancelaria oferuje Państwu pełne wsparcie w tym procesie oraz kompleksowe doradztwo prawne, podatkowe i biznesowe.

Przygotowywanie umów i kontraktów w obrocie gospodarczym

W zakresie naszej działalności oferujemy klientom kompleksowe wsparcie na poziomie przygotowania i negocjowania umów w obrocie gospodarczym. Najczęściej są to umowy nienazwane, które każdorazowo wymagają właściwej atencji ze strony naszych prawników.

Obsługa podmiotów gospodarczych obejmuje kwestie związane z przygotowaniem niezbędnych dokumentów, które są konieczne do zawarcia kontraktu. Dodatkowo wspieramy naszych klientów na etapie negocjowania warunków umowy z kontrahentem Klienta. Doradzamy i staramy się przedstawić zoptymalizowane rozwiązania, które finalnie przyczyniają się do ukształtowania bardziej korzystnej sytuacji naszego Klienta.

Zwieńczeniem procesu negocjacyjnego jest podpisanie umowy – wówczas nasza kancelaria świadczy usługi w zakresie obsługi danej umowy – m.in. doradztwo w kwestiach związanych z rozliczeniami, dochodzeniem roszczeń, postępowań gwarancyjnych etc..

Doradztwo dotyczące bieżącej działalności spółek i umów handlowych

Prowadzenie działalności gospodarczej w jakiejkolwiek formie organizacyjnej wiąże się z koniecznością poruszania się po często zawiłych i niełatwych zagadnieniach prawnych. Mnogość regulacji, skomplikowane konstrukcje prawne, kwestie podatkowe etc. – wszystko to sprawia, że w dzisiejszych czasach odpowiednie wsparcie merytoryczne jest nieocenione. W takich właśnie przypadkach należy zaufać wiedzy i doświadczeniu sprawdzonego partnera biznesowego.

W zakresie naszej działalności prowadzimy szeroko rozumiane doradztwo w zakresie prowadzenia bieżących spraw spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Skuteczna obsługa prawna spółek w Rzeszowie

Kancelaria Baran w Rzeszowie zapewnia profesjonalną pomoc prawną. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do zapoznania się z pozostałą ofertą kancelarii.

Skontaktuj się

tel. +48 17 852 25 51
kom. +48 602 703 440
sekretariat(at)kancelaria-baran.pl

Napisz do nas