Kancelaria Prawna w Przemyślu - Kancelaria Adwokacka Baran

/
Kancelaria prawna Baran w Przemyślu
Kancelaria Prawna w Przemyślu
Kancelaria Prawna w Przemyślu

Pomoc Prawna w Przemyślu

Kancelaria prawna BARAN w Przemyślu od spraw karnych, cywilnych, gospodarczych oraz spraw frankowych. Nasza kancelaria prawnicza funkcjonuje, opierając swoją działalność na trzech filarach:

 • Pomocy prawnej na rzecz Klientów indywidualnych
 • Obsłudze Klientów biznesowych
 • Sprawach z zakresu prawa międzynarodowego

PROFESJONALNA KANCELARIA PRAWNA PRZEMYŚL

Naszą misją jest świadczenie uczciwej, rzetelnej pomocy prawnej.
Brak schematycznych rozwiązań, wysoka merytoryka i nieszablonowe myślenie w granicach prawa – to właśnie charakteryzuje nasz zespół, który z powodzeniem towarzyszy naszym Klientom w osiągnięciu dobrze rozstrzygniętych spraw sądowych.

Każdy Klient jest dla nas ważny, o każdego interesy dbamy z takim samym zaangażowaniem, przy zachowaniu przez nas wysokiej etyki zawodowej.

Oferta Kancelarii Prawnej w Przemyślu

Lata rozwoju naszej działalności na rynku prawniczym wpłynęły na zdobycie doświadczenia zawodowego w takich dziedzinach jak m.in.:

Kancelaria Adwokacka Baran, świadczy kompleksowe usługi pomocy prawnej w sprawach związanymi z m.in.:

 • prowadzeniem spraw indywidualnych z zakresu prawa karnego oraz prawa cywilnego,
 • szeroko pojętą obsługą podmiotów gospodarczych (zarówno spółek krajowych oraz międzynarodowych),
 • obsługą prawną nieruchomości,
 • prawo rodzinne i opiekuńcze,
 • obsługą prawną osób, które wybrały kredyt we franku szwajcarskim,
 • prowadzeniem spraw związanych z dochodzeniem odszkodowań powypadkowych, za błędy
  medyczne, z tytułu niesłusznego skazania,
 • reprezentowania w sprawach sądowych.

Kancelaria Baran od 2014 roku podjęła się prowadzenia spraw z zakresu tematyki finansowej w tym obejmującej spory dotyczące kredytów powiązanych z walutą obcą /CHF/ z tytułu zawartych umów kredytowych.

Pełny zakres naszej działalności opisany został w dziale „pomoc prawna” na niniejszej stronie. Natomiast w zakładce „kredyty frankowe” znajdziecie Państwo informacje dotyczące kredytów frankowych i ofertę kancelarii, w której wskazujemy rozwiązania problemów, z którymi spotykają się nasi Klienci.

Kancelaria od spraw karnych w Przemyślu

Szczegółowe opisanie procedury związanej z wystawieniem i postępowaniem w oparciu o Europejski Nakaz Aresztowania wymaga poświęcenia wiele czasu i nie sposób jest poruszyć wszystkich frapujących jego aspektów na łamach niniejszego bloga. W kolejnym wpisie poruszony zostanie aspekt wyroku Trybunału Sprawiedliwości z dnia 25 lipca 2018 r. (w sprawie o sygn. akt: C 216/18 PPU), w którym sąd odmówił ekstradycji osobie podejrzanej o przemyt narkotyków na podstawie ENA wydanego w Polsce z powodu jakże aktualnego tematu związanego z wątpliwościami dotyczącymi niezależności polskiego systemu wymiaru sprawiedliwości.

DOŚWIADCZONA KANCELARIA ADWOKACKA W PRZEMYŚLU

Działając od blisko 28 lat na polskim rynku usług prawniczych nauczyliśmy się, że tylko rzetelne, uczciwe i indywidualne podejście do każdej sprawy jest gwarancją sukcesu w sprawach powierzonych nam przez Klientów. Zaufanie jest podstawą do budowania długofalowych relacji zaś wiedza i doświadczenie jest niezbędne, szczególnie w sytuacji kryzysowej. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii adwokackiej, która świadczy usługi pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym.

Zespół Kancelarii Baran

Kontakt z kancelarią BARAN w Przemyślu

Niezależnie od sprawy zachęcamy Państwa do nawiązania z nami bezpośredniego kontaktu osobistego, telefonicznego bądź przez wiadomość e-mail.

Niezwłocznie po zapoznaniu się z danym zagadnieniem podniesionym przez Państwa, nasi prawnicy udzielą rzeczowej odpowiedzi na temat dalszej procedury postępowania oraz dokonają wyceny usługi prawnej.

Adres
Al. Józefa Piłsudskiego 27
35-074 Rzeszów

Kontakt
tel. +48 17 852 25 51
kom. +48 602 703 440

adw.g.baran@wp.pl
sekretariat@kancelaria-baran.pl

Znajdź nas na mapie

Napisz do nas

  Artykuły na blogu

  TAGI
  adwokat jarosław adwokat jasło adwokat kraków adwokat krosno adwokat lublin adwokat prawo karne rzeszów adwokat przemyśl Adwokat rzeszów adwokat w kielcach Adwokat w Rzeszowie Adwokat w sprawach karnych adwokat w stalowej woli art. 158 kodeksu karnego bójka lub pobicie covid-19 darowizna ENA epidemia w polsce Europejski Nakaz Aresztowania frankowicze kredyt Grzegorz Baran Grzegorz Baran Adwokat handel narkotykami jada po pijanemu adwokat jazda po alkoholu jazda pod wpływem jazda w stanie nietrzeźwości kancelaria adwokacja w stalowej woli Kancelaria karna kancelaria kielce kancelaria kraków kancelaria krosno kancelaria lublin kancelaria prawna rzeszów kancelaria prawna w jarosławiu kancelaria prawna w kielcach Kancelaria prawna w Krakowie kancelaria prawna w lublinie kancelaria prawna w przemyślu kancelaria przemyśl kancelaria rzeszów kancelaria sanok kancelaria w rzeszowie kodeks postępowania karnego kodeks spółek handlowych koronawirus koronawirus rzeszów adwokat kpk kredyt CHF Kredyty frankowe nowelizacja prawa budowlanego Obrona w sprawach karnych odszkodowania Odszkodowania rzeszów odszkodowanie o wypadek odwołanie darowizny Pomoc frankowiczom pomoc prawna pomoc prawna jasło pomoc prawna jazda po aloholu pomoc prawna w rzeszowie Pomoc przy ENA w Rzeszowie pomoc z bankiem kredyt posiadanie i handel narkotykami posiadanie narkotyków prawnik jarosław prawnik kielce prawnik kraków prawnik krosno prawnik lublin prawnik przemyśl prawnik stalowa wola prawnik w jaśle prawnik w sanoku prawo budowlane prawo karne prawo odszkodowań prawo spółek procedura karna procedura karna nowelizacja przestępstwa narkotykowe skuteczna kancelaria sprawy frankowe Sprawy karne Sprawy karne Rzeszów Sprawy o ekstradycje sprawy sądowe o odszkodowania spółka zoo sytuacja frankowiczów sądy w czasie epidemii tarcza antykryzysowa TSUE uchylenie ENA wyrok TSUE zadośćuczynienie zarzuty o narkotyki zmiana prawa w czasie epidemii zmiany w czasie pandemii zmiany w kodeksie spółek handlowych środki odurzające