Kancelaria Prawna w Dębicy - Kancelaria Adwokacka Baran

/
Kancelaria prawna Baran w Dębicy
Kancelaria prawna w Dębicy
Kancelaria prawna w Dębicy

Pomoc Prawna w Dębicy

Kancelaria prawna BARAN w Dębicy od spraw karnych, cywilnych, gospodarczych oraz spraw frankowych. Nasza kancelaria prawnicza funkcjonuje, opierając swoją działalność na trzech filarach:

 • Pomocy prawnej na rzecz Klientów indywidualnych
 • Obsłudze Klientów biznesowych
 • Sprawach z zakresu prawa międzynarodowego

PROFESJONALNA KANCELARIA PRAWNA DĘBICA

Naszą misją jest świadczenie uczciwej, rzetelnej pomocy prawnej.
Brak schematycznych rozwiązań, wysoka merytoryka i nieszablonowe myślenie w granicach prawa – to właśnie charakteryzuje nasz zespół, który z powodzeniem towarzyszy naszym Klientom w osiągnięciu dobrze rozstrzygniętych spraw sądowych.

Każdy Klient jest dla nas ważny, o każdego interesy dbamy z takim samym zaangażowaniem, przy zachowaniu przez nas wysokiej etyki zawodowej.

Oferta Kancelarii Prawnej w Dębicy

Lata rozwoju naszej działalności na rynku prawniczym wpłynęły na zdobycie doświadczenia zawodowego w takich dziedzinach jak m.in.:

Kancelaria Adwokacka Baran, świadczy kompleksowe usługi pomocy prawnej w sprawach związanymi z m.in.:

 • prowadzeniem spraw indywidualnych z zakresu prawa karnego oraz prawa cywilnego,
 • szeroko pojętą obsługą podmiotów gospodarczych (zarówno spółek krajowych oraz międzynarodowych),
 • obsługą prawną nieruchomości,
 • prawo rodzinne i opiekuńcze,
 • obsługą prawną osób, które wybrały kredyt we franku szwajcarskim,
 • prowadzeniem spraw związanych z dochodzeniem odszkodowań powypadkowych, za błędy
  medyczne, z tytułu niesłusznego skazania,
 • reprezentowania w sprawach sądowych.

Kancelaria Baran od 2014 roku podjęła się prowadzenia spraw z zakresu tematyki finansowej w tym obejmującej spory dotyczące kredytów powiązanych z walutą obcą /CHF/ z tytułu zawartych umów kredytowych.

Pełny zakres naszej działalności opisany został w dziale „pomoc prawna” na niniejszej stronie. Natomiast w zakładce „kredyty frankowe” znajdziecie Państwo informacje dotyczące kredytów frankowych i ofertę kancelarii, w której wskazujemy rozwiązania problemów, z którymi spotykają się nasi Klienci.

Kancelaria od spraw karnych w Dębicy

Szczegółowe opisanie procedury związanej z wystawieniem i postępowaniem w oparciu o Europejski Nakaz Aresztowania wymaga poświęcenia wiele czasu i nie sposób jest poruszyć wszystkich frapujących jego aspektów na łamach niniejszego bloga. W kolejnym wpisie poruszony zostanie aspekt wyroku Trybunału Sprawiedliwości z dnia 25 lipca 2018 r. (w sprawie o sygn. akt: C 216/18 PPU), w którym sąd odmówił ekstradycji osobie podejrzanej o przemyt narkotyków na podstawie ENA wydanego w Polsce z powodu jakże aktualnego tematu związanego z wątpliwościami dotyczącymi niezależności polskiego systemu wymiaru sprawiedliwości.

DOŚWIADCZONA KANCELARIA ADWOKACKA W DĘBICY

Działając od blisko 28 lat na polskim rynku usług prawniczych nauczyliśmy się, że tylko rzetelne, uczciwe i indywidualne podejście do każdej sprawy jest gwarancją sukcesu w sprawach powierzonych nam przez Klientów. Zaufanie jest podstawą do budowania długofalowych relacji zaś wiedza i doświadczenie jest niezbędne, szczególnie w sytuacji kryzysowej. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii adwokackiej, która świadczy usługi pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym.

Zespół Kancelarii Baran

Kontakt z kancelarią BARAN

Niezależnie od sprawy zachęcamy Państwa do nawiązania z nami bezpośredniego kontaktu osobistego, telefonicznego bądź przez wiadomość e-mail.

Niezwłocznie po zapoznaniu się z danym zagadnieniem podniesionym przez Państwa, nasi prawnicy udzielą rzeczowej odpowiedzi na temat dalszej procedury postępowania oraz dokonają wyceny usługi prawnej.

Adres
Al. Józefa Piłsudskiego 27
35-074 Rzeszów

Kontakt
tel. +48 17 852 25 51
kom. +48 602 703 440

adw.g.baran@wp.pl
sekretariat@kancelaria-baran.pl

Znajdź nas na mapie

Napisz do nas

  Artykuły na blogu

  TAGI
  adwokat biłgoraj adwokat częstochowa Adwokat Inowrocław adwokat jarosław adwokat jasło adwokat jędrzejów adwokat krosno adwokat kłobuck adwokat leżajsk adwokat mysłowice adwokat poznań adwokat prawo karne rzeszów Adwokat rzeszów adwokat tarnów adwokat w bydgoszczy Adwokat w Rzeszowie adwokat w sandomierzu Adwokat w sprawach karnych adwokat w stalowej woli adwokat w łodzi adwokat zamość covid-19 dozór elektroniczny dozór w czasie pandemii Europejski Nakaz Aresztowania frampol adwokat Grzegorz Baran Grzegorz Baran Adwokat jada po pijanemu adwokat jazda po alkoholu jazda pod wpływem jazda w stanie nietrzeźwości kancelaria adwokacja w stalowej woli kancelaria adwokacka dębica kancelaria adwokacka Jelenia Góra kancelaria adwokacka zawiercie kancelaria biłgoraj kancelaria bydgoszcz kancelaria jędrzejów Kancelaria karna kancelaria krosno kancelaria mysłowice kancelaria prawna poznań kancelaria prawna rzeszów kancelaria prawna w gliwicach Kancelaria prawna w Gorlicach kancelaria prawna w jarosławiu kancelaria prawna w kielcach kancelaria prawna w Leżajsku Kancelaria prawna w Radymnie kancelaria prawna w tarnowie kancelaria przeworsk kancelaria rzeszów kancelaria sanok kancelaria siedlce kancelaria strzyżów Kancelaria w Bochni kancelaria w częstochowie kancelaria w rzeszowie kancelaria w zamościu kancelaria w łodzi kodeks spółek handlowych koronawirus Kredyty frankowe lipsko adwokat odszkodowania Odszkodowania rzeszów odszkodowania tomaszów lubelski odszkodowanie o wypadek pomoc prawna pomoc prawna jasło pomoc prawna jazda po aloholu pomoc prawna w rzeszowie porady prawne przeworsk prawnik Bełchatów prawnik jarosław prawnik kielce prawnik krosno prawnik sandomierz prawnik stalowa wola prawnik w jaśle prawnik w Jeleniej Górze prawnik w sanoku prawnik z dębicy prawo karne prawo odszkodowań prawo spółek przestępstwa narkotykowe rabka zdrój kancelaria adwokacka skuteczna kancelaria sokołów małopolski adwokat sprawy frankowe sprawy sądowe o odszkodowania sytuacja frankowiczów tarcza antykryzysowa tychy prawnik zadośćuczynienie zarzuty o narkotyki zmiany w kodeksie spółek handlowych świdnik prawnik pomoc